Увага! Сьогодні в Київському університеті права о 14.00 годині розпочне свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Права людини та їх реалізація в Україні та світі»

10 Грудня, 2020

Дорогі друзі!

Сьогодні о 14.00 розпочне свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Права людини та їх реалізація в Україні та світі»

Конференція проводиться в рамках Всеукраїнського тижня права, присвячена річниці прийняття ООН «Загальної декларації прав людини і громадянина» та 25-річчю від дня заснування Київського університету права НАН України.

Метою конференції стане обговорення найбільш актуальних проблем сучасного стану функціонування національної правової системи України, захист прав людини в сучасних умовах в національних судах, Європейському суді з прав людини та інших міжнародних правозахисних інституціях, а також роль та внесок КУП НАНУ в розбудову національної юридичної освіти та науки.

Основні тематичні напрямки конференції:

• Права людини як найвища соціальна цінність людства;
  • Основні міжнародні стандарти у сфері прав людини;
  • Теоретико-правові проблеми функціонування України як правової держави на сучасному етапі;
  • Проблеми розвитку конституційного, адміністративного, фінансового, інформаційного та екологічного права;
  • Дотримання та захист прав людини в межах цивільного, сімейного, трудового права та права інтелектуальної власності;
  • Проблеми сучасного господарського права;
  • Забезпечення захисту прав людини в межах кримінального та кримінально- процесуального права.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Програма конференціїпосилання.

Приєднатися до Конференції ви можете за посиланням:

З повагою, оргкомітет