Увага! В КУП НАНУ 16.07.2021 відбудеться закриття виставки картин художниці Марини Чопей, присвячене врученню дипломів випускникам університету

15 Липня, 2021

Шановні студенти, аспіранти та співробітники

Київського університету права НАН України!

16 липня 2021 року об 14:00 в холі університету відбудеться урочисте закриття виставки картин закарпатської художниці Марини Чопей на тему: «Весняна квіткова феєрія для студентської молоді КУП НАН України».

Дана виставка проходила в рамках багаторічного проєкту КУП НАНУ – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!

ПРО АВТОРА КАРТИН

Чопей Марина Василівна народилася 30 серпня 1988 року на Закарпатті. Захопилася художнім напрямком з шести років, коли почала відвідувати школу образотворчого мистецтва.

У 2006 році вступила до Вижницького коледжу прикладного мистецтва в Чернівецькій області. Згодом розпочала навчання в Національному університеті культури та мистецтв. Після закінчення обох навчальних закладів отримала диплом за спеціальністю “Художник дизайну”.

Неодноразово брала участь у міжнародних пленерах. Персональні виставки художниці проходили у місті Київ, в галереї замку Сент-Мiклош, що розташований поблизу міста Мукачево Закарпатської області та у Мукачевському Палаці культури та мистецтва.

Нині багато її робіт зберігаються у приватних колекціях в Україні, Данії, Австрії, Угорщині, Німеччині, Сербії, Туреччині, Білорусі, Чехії, Великобританії, Литві, Польщі, Словаччини, Америці, Франції.

Ідея, яку прагне передати художниця  це краса навколишнього середовища та його внутрішнє сприйняття.

Її роботи написані в техніках графіки, олії та акварелі дивують красою і не зилишають байдужими нікого.

Запрошуємо працівників КУП НАН України, студентську молодь та усіх бажаючих на закриття виставки МАРИНИ ЧОПЕЙ у стінах Київського університету права НАН України!