Увага! Відбудеться відкриття нового офісу Юридичної клініки “Фенікс” КУП НАН України для надання безоплатної правничої допомоги військовослужбовцям ЗСУ, їх сім’ям та малозабезпеченим верствам населення

3 Жовтня, 2024

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у відкритті нового офісу Юридичної клініки “Фенікс” КУП НАН України для надання безоплатної правничої допомоги військовослужбовцям ЗСУ, їх сім’ям та малозабезпеченим верствам населення”.

Захід відбудеться 7 жовтня 2024 року о 14.00 в режимі офлайн в новому офісі Юридичної клініки “Фенікс” КУП НАН України за адресою м. Київ, вулиця Академіка Доброхотова, 7А. Буде можливість підключення до онлайн-трансляції за наступним покликанням: ПОКЛИКАННЯ!!!

До участі запрошуються студенти, аспіранти, викладачі, а також усі зацікавлені особи.

За додатковою інформацією звертайтесь до

Юридичної клініки “Фенікс” КУП НАН України.

Контактний телефон: +38 067 201-99-09

З повагою,