Увага! Відбудеться з’їзд юридичних клінік Києва

22 Листопада, 2023

Київський університет права Національної академії наук України запрошує керівників юридичних клінік на З’їзд юридичних клінік Києва.

Тема З’їзду юридичних клінік Києва: «Стратегічні цілі розвитку клінічної правничої допомоги в умовах воєнного стану в Україні».

Дата проведення: 24 листопада 2023 року

Час проведення: 10:30 – 13:00

Місце проведення: вул. Академіка Доброхотова, 7А, м. Київ, аудиторія 123, онлайн – платформа Google Meet https://meet.google.com/dsc-fbdw-kfb

Під час З’їзду планується обговорення стратегічних цілей діяльності юридичних клінік та подальшого розвитку клінічної правничої допомоги в умовах воєнного стану в Україні.

Реєстрація участі – посилання

За детальною інформацією звертайтеся – Микола Малій, завідувач юридичної клініки «Фенікс» Київського університету права Національної академії наук України, тел. +38 (067) 201-99-09 або e-mail: phoenix@kul.kiev.ua