УВАГА!!! Запрошуємо на екскурсію студентів, аспірантів та викладачів Київського університету права НАН України до Конституційного Суду України та Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

1 Травня, 2024

Шановні студенти, аспіранти та викладачі Київського університету права НАН України, запрошуємо всіх бажаючих на традиційну екскурсію до Конституційного Суду України та Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду.

Ви отримаєте можливість ознайомились з роботою бібліотеки та архіву Конституційного Суду України, особисто поспілкуватись з працівниками та дізнатись про особливості роботи даних підрозділів, а також побачити унікальну літературу та унікальні наукові праці видатних вчених.

Окрема частина екскурсії буде присвячена історії Конституційного Суду України та огляду музейних експозицій, які містять рідкісні предмети, подарунки, що відображають самобутність народів світу, різноманітну літературу, картини, а також відвідаєте архітектурно вишукану залу судових засідань, яка захоплює своїм оздобленням та особливою атмосферою.

Також у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду можливо буде відвідати конференц-зал, актовий зал, зал очікування для учасників судового процесу, бібліотеку суду, а також Музей історії господарських судів України – найбільшу музейну експозицію Верховного Суду.

Для участі у запланованій екскурсії (орієнтовна дата проведення 24 травня 2024 року) необхідно подати заявку для реєстрації за вказаним номером (067) 201-99-09 або надіслати повідомлення на електронну скриньку phoenix@kul.kiev.ua. З нетерпінням чекаємо на Ваше звернення!

Наші контакти: м. Київ, вул. Академіка Доброхотова, 7а, к.209

Юридична клініка «Фенікс» Київського університету права НАН України