В КУП НАН України проведено круглий стіл

31 Травня, 2022

30 травня 2022 року в Київському університеті права НАН України було проведено засідання круглого столу на тему «Стан та проблеми імплементації Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод», організатором якого виступила доцент кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти денної форми навчання спеціальності «Право». Студенти підготували змістовні доповіді та презентації.

Під час роботи круглого столу відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та позиції стосовно стану та проблем імплементації Україною Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, невиконання рішень Європейського суду з прав людини тощо. Було проаналізовано численну кількість скарг до Європейського суду з прав людини проти України та інших країн, серед яких: «Юхимович проти України», «Мілевич проти Хорватії», «Янукович проти України», «Юраш проти Польщі», «Свідки Єгови проти України», «Левчук проти України» «Платіні проти Швейцарії», «Близнюк проти Украіни», «Луці проти Італії», «Штепа проти України», «Пасторс проти Німеччини», «M.S. проти Словаччини та України», «Попович проти України», «Капштан проти України», «Дедеш проти України», «Клаус Мюллер проти Німеччини», «Стецов проти України», «Грубник проти України», «Акбай та інші проти Німеччини», «Єльник проти України», «Левчук проти України», «Влох проти Польщі» та інші.

По закінченню роботи круглого столу підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ