В КУП НАН України проведено засідання наукового гуртка

8 Лютого, 2023

07 лютого 2023 р. доцентом кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачовою І.А. проведено чергове засідання студентського наукового гуртка з цивільного права, яке цього разу було присвячене правочинам. На дану тематику здобувачі вищої освіти презентували доповіді, що супроводжувались актуальними та інформативними презентаційними матеріалами, які стали свідченням набуття ними професійних якостей і навичок здійснення наукових досліджень.

У науковому гуртку взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 081 «Право». Під час засідання студенти активно дискутували, обмінювалися думками, висловлювали власні погляди на питання, що розглядалися.

Проведення даного заходу сприяло поглибленню знань з дисципліни «Цивільне право». Наприкінці заходу було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ