В КУП НАН України провели День відкритих дверей для бажаючих вступити в магістратуру

15 Квітня, 2021

15 квітня 2021 р. в Київському університеті права НАН України відбувся День відкритих дверей для бажаючих вступити в магістратуру на спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право». Враховуючи карантинні обмеження в Україні в цілому та в місті Києві зокрема, захід відбувся в режимі онлайн.

На початку заходу від імені керівництва університету учасників привітала проректор з навчально-методичної та наукової роботи О.О. Хорватова, яка розповіла про особливості та переваги навчання на магістерських програмах саме в КУП НАНУ, ознайомила з переліком спеціальностей та перспективами працевлаштування випускників-магістрів КУП НАН України.

У ході онлайн-зустрічі майбутні вступники до магістратури з усіх куточків України приєдналися до вебінару на тему: «Майбутнім магістрам: Вступ 2021», який провела Відповідальний секретар Приймальної комісії КУП НАНУ К.С. Лісова

Під час вебінару майбутні магістри мали можливість розібратись із алгоритмом реєстрації вступників для складання Єдиного вступного випробування і Єдиного фахового вступного випробування на базі Українського центру оцінювання якості освіти та ознайомитись із графіком основних етапів вступної кампанії у 2021 р. Наприкінці зустрічі абітурієнти в реальному режимі часу отримали відповіді на хвилюючи їх запитання.

Наступний День відкритих дверей відбудеться онлайн 29 квітня 2021 р. Запрошуємо всіх долучитися до онлайн-зустрічі!

Прес-центр КУП НАНУ