В КУП НАН України відбулось перше в новому 2021 році спільне засідання усіх кафедр

25 Січня, 2021

25 січня 2021 року в змішаному режимі відбулось спільне засідання усіх кафедр Київського університету права НАН України.

На засіданні були розглянуті найактуальніші для університету питання освітньої діяльності у новому році в контексті останніх законодавчих змін, питання організації навчального процесу в КУП НАН України в ІІ-му навчальному семестрі 2020-2021 н.р. в умовах всесвітньої пандемії, спричиненої поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Учасники засідання проаналізували думки університетської спільноти, а також рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо організації навчання у закладах вищої освіти в період дії Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2», обговорили позитивні тенденції та негативні наслідки дистанційного навчання здобувачів вищої освіти, заслухали думки викладачів університету та виробили стратегію освітнього процесу на наступний навчальний семестр.

Також були обговорені плани наукової та профорієнтаційної роботи у 2021 році, важливі питання виховного процесу серед студентів університету.

Участь у міжкафедральному засіданні взяли: проректор з навчально-методичної та наукової роботи Хорватова Оксана Олегівна, завідувач навчально-методичним відділом Сидоров Олександр Валерійович, завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Савка Олександр Іванович, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Лісова Катерина Сергіївна, т.в.о. завідувача кафедри загально-теоретичних правових та галузевих правових дисциплін Шкребець Дмитро Васильович, завідувач науковою бібліотекою університету Ярошевська Тетяна Юріївна, а також усі викладачі.

Прес-центр КУП НАНУ