В КУП НАН України відбулося закриття спортивного тижня

20 Жовтня, 2021

На полі Київського університету права НАН України відбувся відкритий чемпіонат з міні-футболу серед студентів університету з нагоди святкування Дня юриста. Участь у змаганнях взяли 5 команд сформованих із студентів різних курсів університету.

За результатами Першості Університету, яка проводилась в два кола, кожній з кожним, кращим серед команд по міні-футболу стали:

1 місце – ФК «Феміда»

2 місце – ФК «Первак»

3 місце – ФК «SBM»

Настільний теніс – це спорт для будь-якого віку, у якому немає часу на лінощі. Це найкраща підтримка міцного здоров’я, бадьорості духу, кмітливості, а також  доступний інструмент для приємного проведення часу з друзями та колегами. Спортсмени різного віку азартно ведуть поєдинок із маленькою ракеткою в руці. І кожен знає, як швидко летить час, і як складно відірватися від столу, тому перемога важлива для всіх і кожного!

Перше місце у турнірі з настільного тенісу серед студентів університету присвяченого до Дня юриста в особистому заліку отримав Іванов Денис Русланович.

Друге місце – Чумак Назар Андрійович.

Трете місце – Трачук Олександр Володимирович.

Після завершення чемпіонату з міні-футболу та настільного тенісу відбулося урочисте нагородження переможців та призерів чемпіонату на природі, а саме на території Національного музею народної архітектури та побуту України.

На жаль, через пандемію не вдалося провести змагання в повному обсязі.

Проректор з виховної та профорієнтаційної роботи Оксана Олегівна Хорватова привітала студентів переможців та усіх учасників із завершенням спортивного свята, вручила грамоти та подякувала за участь у змаганнях. Упевнена, що маючи такі умови для занять спортом та навчання наші студенти, зможуть досягнути згодом великих перемог», – зазначила вона. У своєму слові вона подякувала колегам та колективу за професійну й точну гру і справжній емоційний заряд, який триматиме усіх у тонусі до наступних зустрічей!

Директор Юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України Олександр Савка висловив упевненість, що учасники чемпіонату отримали задоволення від гри та смачного відшкодування національного блюда Закарпаття «Бограча» приготовленого викладачами Університету.

Сподіватимемося, що це стане доброю традицією, а наші команди будуть насамперед грати у футбол та настільний теніс, показувати чудову гру.

Є така приказка: «Один у полі не воїн». Тільки в команді ми можемо досягти успіхів. У такий складний час хочу побажати всім присутнім здоров’я. Більше світлих і оптимістичних днів нам і нашим сім’ям!»

Без підтримки ректора КУП НАН України Бошицького Ю.Л. було б набагато важче вийти із ситуації, яка склалася в умовах пандемії і в якій опинилися вся наша країна й наші заходи.

Прес-центр КУП НАНУ