В КУП НАН України відбулося засідання ректорату

24 Травня, 2022

24 травня 2022 р. у Київському університеті права НАН України відбулось планове засідання ректорату.

Ректор, професор Ю.Л. Бошицький розпочав засідання з того, що продемонстрував присутнім книги, подаровані Президентом Національної академії наук України А.Г. Загороднім науковій бібліотеці Київського університету права НАН України. Видання соціально-гуманітарного спрямування, підготовлені та видані академічними інститутами, серед яких наукові праці з історії України, зовнішньої та внутрішньої політики та економіки, фундаментальні дослідження з філософії, нариси з  проблем становлення української нації. Книги займуть чільне місце на полицях бібліотеки, сприяючи інтелектуальному  розвитку студентів та аспірантів КУП НАН України.

У порядку денному розглядалася низка питань.

Проректор з навчально-методичної роботи К.С. Лісова винесла на розгляд ректорату питання про вартість навчання в КУП НАН України у 2022-2023 н.р.

Директор РІ КУП НАН України В.Л. Якимчук доповів про хід освітнього процесу у м. Рівному.

Про координацію роботи підрозділів КУП НАН України доповіла в.о. завідувача кафедри  міжнародного права та порівняльного правознавства О.О. Хорватова.

Завідувач відділу аспірантури Р.В. Перелигіна проінформувала про стан підготовки навчального плану для аспірантів.

Завідувач навчально-методичного відділу О.М. Антонова доповіла про ситуацію щодо заборгованостей студентів і роботу методистів.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено відповідні рішення.

Прес-Центр КУП НАНУ