В КУП НАН України відбувся Дебют першокурсника – традиційний захід, присвячений Дню юриста

9 Жовтня, 2023

9 жовтня 2023 року у Київському університеті права НАН України відбувся традиційний захід, присвячений Дню юриста – Дебют першокурсника.

Ведучими заходу стали Пічугін Сергій, студент 4 курсу, і Марченко Юлія, студентка 1 курсу, котра також брала участь в Дебюті, декламуючи вірш Василя Симоненка «Море радості» та поезію «Без назви» невідомого автора.

Головна мета нашого дебюту – показати, наскільки різносторонніми можуть бути студенти нашого університету. Адже юристи – це не лише про вивчення кодексів і відпрацювання латинських виразів, а й про загальний розвиток, уміння майстерно говорити та презентувати себе. Загалом захід складався з 8 творчих номерів здобувачів:

• Марченко Юлія із поезіями
  • Андрійчук Яна та Глухенька Аліна, група ПБ-11 із піснею «Небо хилиться»
  • Фещенко Анастасія з групи ПБ-12 із танцем
  • Федоренко Софія з групи МБ-11 із віршем Сергія Жадана «Тому, що ніколи тебе не вирвеш»
  • Крижанська Ганна з групи ПБ 12 з піснею «Я вільна»
  • група ПБ-11 із піснею «Там де ми є»
  • група ПБ-13 з піснею «Провела екскурсію» під акомпанемент Носулько Микити
  • Танцювальний флеш-моб, організований та виконаний студентками різних груп першого курсу

В аудиторії понад усе викликало захоплення виконання пісні студентів 13-ї групи під звук живої гри на гітарі.

Окрім цього до здобувачів звернувся Голова студентського парламенту Віталій Вихристенко із настановчими словами, присвяченими початку шляху молодих юристів Київського університет управа НАН України. Щоб віддячити за можливість проведення нашого заходу, із ініціативи Голови студпараламенту оголосили хвилину мовчання для вшанування наших героїв.

Завершенням Дебюту першокурсника стали слова подяки всім учасникам заходу від імені адміністрації в обличчі проректора з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи Костянтина Володимировича Захаренка.

Долучаємося до привітань із початком навчального року та Дня юриста усіх учасників Дебюту та висловлюємо захоплення їхніми талантами. Вони виклалися на повну і показали чудовий результат своїм одногрупникам і гостям, яких покликали наші юні таланти.

Прес-Центр КУП НАНУ