В КУП НАНУ проведено круглий стіл на тему «Вирішення конфліктів мирним шляхом»

3 Жовтня, 2022

03 жовтня 2022 року в Київському університеті права НАН України проведено круглий стіл на тему «Вирішення конфліктів мирним шляхом», присвячений Міжнародному дню ненасильства, організатором та модератором якого виступила доцент кафедри кримінального права та процесу к.ю.н. Веселовська Наталія Олександрівна.

У даному заході взяли участь 23 здобувача вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді, та експерти – гості Круглого столу.

Під час засідання круглого столу учасники поділилися власними дослідженнями щодо становлення та ефективної роботи груп, розглядали питання автономії (виходу особи з групи неушкодженою), розібрали етапи вивникнення потенціалу напруженості, говорили про приналежність та важливість правил, вчилися створювати безпечне средовище, а конфлікт  перетворювати на ефективне вирішення питання.

Третину часу зайняла важлива тема розуміння протесного потенціалу, вирахування рівня напруженості та готовності о участі в акціях протесту, оцінювали досвід участі у протесних акціях та та робили самооцінку шансів поліпшити своє життя без конфронтації з владою.

Круглий стіл пройшов у три етапи, кожний з яких був присвячений певній пробемі та її розгляду.

Дякуємо експертам, які долучилися до нашої продуктивної роботи: Срiбна-Самбор Надiя  представниця ЗСУ, педагог, здобувачка другого (магістерського) рівня Національної академії управління; Сидорова Лiна  волонтерка Центру гендерної культури; Гавилюк Марина  громадська активістка, членкиня Вінницької обласної правозахисної організації “Джерело надії».

По закінченню роботи круглого столу підведено підсумки та вирішено зробити проведення круглих столів та конференцій з юридичної конфліктології регулярними.

Прес-Центр КУП НАНУ