В КУП НАНУ пройшов чемпіонат з мініфутболу

2 Жовтня, 2021

Вересень – дуже продуктивний місяць для студентів Київського університету права НАН України. Початок навчального року, нові навчальні дисципліни, викладачі, а також нові випробування у вигляді спортивних змагань та підготовки до них.

28 вересня 2021 року о 14.00 годині в приміщенні Київського університету права НАН України відбулося офіційне відкриття чемпіонату з мініфутболу.

Захід відкрив директор Юридичної клініки «Фенікс» КУП НАН України Олександр Савка. Також відбулося жеребкування між п’ятьма командами студентів 1-4 курсів, яке провела проректор з виховної та профорієнтаційної роботи, завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства  Оксана Хорватова та завідувпч кафедри загальнотелретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв.

Жереб  річ непередбачувана, і вже в першому півфіналі між собою зустрілися команди «SBM» та «Феміда», «Фенікс» та «Первак». Перший чи четвертий курс? Досвід чи мотивація? Перемогти міг тільки один.

Свисток арбітра у фінальному матчі зафіксував перемогу команди «Феміда» з рахунком 8:4 у команди «Первак».

У матчі за третє місце зійшлися команди «Фенікс» та «SBM».

В результаті чого перше місце команда «Феміда», друге – «Первак», трете – «SBM» та четверте  «Фенікс».

Відповідально до матчу підійшли не лише спортивні активісти університету, зібравши команду футболістів, а й група підтримки  активні дівчата та хлопці, які підбадьорювали команду у важкому протистоянні із сильними та достатньо професійними противниками.

Але на цьому захід не закінчився, оскільки серед студентів виявилось багато бажаючих прийняти участь у проведенні змагання з настільного тенісу. У зв’язку з чим оргкомітетом було прийнято рішення про проведення 04 жовтня 2021 року змагання з настільного тенісу.

Вказаний захід заплановано розпочати 04.10.2021 о 14.00 у приміщенні КУП НАН України.

Бажаючих прийняти участь та вболівальників запрошується.

«Ми відповідаємо за тих, кого приручаємо, по їхній поведінці судитимуть у цілому за нас».

Любіть футбол, ніколи на потрапляйте в офсайд і завжди забивайте голи!

Прес-центр КУП НАНУ