В КУП НАНУ пройшов відкритий урок в онлайн-форматі з харківською ЗОШ №63

9 Лютого, 2022

09 лютого 2022 року в онлайн-форматі на платформі ZOOM кафедрою кримінального права та процесу КУП НАН України проведено відкритий урок на тему: «Юридична відповідальність неповнолітніх» за участі учнів 10-11 класів КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ» №63 Харківської міської ради Харківської області.

Завідувач кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України Олександр Савка розповів старшокласникам про юридичну відповідальність малолітніх, неповнолітніх, види покарань тощо. Також розповів про цікаві факти про юридичну науки, плюси та мінуси професії. Зазначив, що за образом успішного юриста стоять копітка праця, жорстка дисципліна та постійне самовдосконалення.

Сьогодні учні дізналися дуже багато цікавого про юридичну відповідальність неповнолітніх та професію юриста, як відстоювати свої права та права людей, які цього потребують, насправді, це важлива місія і серйозна робота, наголосила: вчитель історії та правознавства – Людмила Доценко.

Учні на лекції були дуже активними. Вони запитували доповідача про практичну роботу, ділились враженнями та побоюваннями щодо роботи юриста.

Київським університетом права НАН України було презентовано ряд книжок до бібліотеки школи.

Прес-центр КУП НАНУ