В КУП НАНУ розпочато профорієнтаційну роботу

14 Вересня, 2021

Київський університет права Національної академії наук України розпочав профорієнтаційну роботу зі школами. Важливість профорієнтаційної роботи складно переоцінити, адже правильний вибір професії, яка згодом буде приносити моральне задоволення, надавати високої самооцінки особистості, та, водночас, й високу продуктивність праці,  один з головних виборів в житті людини в юному віці. Правильність такого вибору має значення як для самої людини, так і для суспільства. Вибір професії  це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

Завданням профорієнтаційної роботи КУП НАНУ з учнями шкіл є підготовка їх до свідомого вибору професії юриста та міжнародника-правознавця. Саме тому університет проводить активну співпрацю зі школами в напрямку профорієнтації та професійної орієнтації дітей та молоді з метою сприяння розширенню знань школярів про світ професій та пошуку своїх талантів молодими людьми.

Так, 14 вересня 2021р. до Київського університету права завітали учні 8-го класу Ліцею № 1 м. Києва. Проректор з виховної та профорієнтаційної роботи Хорватова Оксана Олегівна ознайомила школярів зі структурою університету та прочитала лекцію про важливість професії юриста. Після цього школярі проявили себе як активні учасники ділової психологічно-криміналістичної гри «Чотири тварини», яку провела старший викладач Веселовська Наталія Олександрівна, яка допомогла зрозуміти своє місце в світі, знайти приховане роздратування та навчити дітей виражати неагресивними способами свої емоції та почуття, розрізняти реакції інших на трагедію або злочин. Подібні професіографічні ігри допомагають школярам дізнатися про внутрішній зміст юридичної професії, відчути себе на декілька годин студентом та отримати інформацію безпосередньо від науковців, які діляться досвідом та корисними знаннями.

Незабутньою стала екскурсія школярів до Музею криміналістики ім. Ганса Гросса, яку провів доцент кафедри кримінального права та процесу Савка Олександр Іванович, а майбутні абітурієнти змогли познайомитися зі зброєю, знаряддями злочинів та іншими цікавими експонатами, відвідати кримнілістичний полігон та кабінет дактилоскопії.

Прес-центр КУП НАНУ