В КУП НАНУ РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВ НА НАВЧАННЯ БАКАЛАВРІВ

13 Серпня, 2020

З 13 по 22 серпня 2020 р. Київський університет права НАН України розпочав прийом заяв на навчання для здобуття ступеня “Бакалавр” за спеціальностями 081 “Право” та 293 “Міжнародне право”.

Бакалаври КУП НАН України – це освітньо-професійний рівень особи, яка на основі повної загальної середньої освіти здобула базову вищу освіту, фундаментальні і спеціальні вміння та знання щодо узагальненого об’єкта праці (діяльності), достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді діяльності.

Освітній процес КУП НАН України сьогодні, це: освітньо-професійні програми ступеня освіти «Бакалавр» спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», зокрема:

– кримінальне право та кримінальний процес, цивільне та трудове право, криміналістика, конституційне та адміністративне право тощо;

–  забезпечення навчальною практикою в юридичній клініці «Фенікс»;

–  залучення студентів до науково-дослідницької діяльності;

– сучасні інформаційні технології, дистанційні освітні та електронні інформаційні ресурси, рівень яких відповідає світовим стандартам.

Багаторічний досвід роботи КУП НАНУ, кваліфікованої підготовки науково-педагогічного складу дозволив визначити те, що сьогодні ми прагнемо донести абітурієнтам унікальний метод підготовки майбутніх конкурентоспроможних фахівців.

КУП НАН України чекає на вас, шановні майбутні бакалаври, адже ми прагнемо запропонувати вам сучасну юридичну освіту, яка з часом дозволить вам стати хорошими фахівцями в світі права  та стати успішними в обраній вами професії!