В КУП НАНУ розпочався освітній процес у 2-ому весняному семестрі 2022/2023 навчального року

30 Січня, 2023

Відповідно до наказу ректора від 24.01.2023 року №3 30 січня 2023 року в Київському університеті права НАНУ розпочався освітній процес в 2-ому весняному семестрі 2022/2023 навчального року, у дистанційному режимі (онлайн), згідно розкладу розміщеного на сайті університету.

Проректори з навчально-методичної роботи Антонова Олена Михайлівна, з адміністративної роботи Маркевич Анатолій Миколайович, з перспективного розвитку Вільчинська Алла Іванівна, завідувачка аспірантурою Перелигіна Раїса Володимирівна; начальник відділу організаційно-кадрової роботи Гусарєва Лариса Анатоліївна та завідувачі кафедри провели нараду щодо пропозицій до нового буклету КУП НАНУ.

Завідувачі кафедр Матвєєв Сергій Васильович к.ю.н., професор кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін; Хорватова Оксана Олегівна к.ю.н., професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін; Андрусів Валерій Григорович к.ю.н. доцент кафедри кримінального права та процесу, провели оперативну нараду щодо актуальних питань початку освітнього процесу під час воєнного стану.

Відділ навчально-методичної роботи працюють в посиленому режимі, адаптуючи освітній процес під віялові відключення світла. Вчасно розміщують розклад, новини на сайті університету. Освітній процес під час відсутності світла відбувається в повному обсязі та проходить в асинхронному режимі з використанням платформи Moodle.

Викладачі університету також проводять заняття з університету. Викладач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Павлов Володимир Олександрович, провів заняття з «Англійської мови» здобувачами першого (бакалаврського) рівня, спеціальності 081 «Право».

Доцент кафедри кримінального права та процесу Канфуі Іван Васильович провів вступну лекцію з «Правових аспектів боротьби з міжнародною злочинністю».

Професор кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Хорватова Оксана Олегівна розпочала семестр з лекції по «Страховому праву» зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня, спеціальності 293 «Міжнародне право».

Наукова бібліотека під керівництвом Ярошевської Тетяни Юріївни оновлює книжкові фонди університету, впорядковує електронні версії підручників на сайті університету. Чекають здобувачі в науковій бібліотеці в офлайн режимі.

Прес-Центр КУП НАНУ