В КУП НАНУ відбулося урочисте відкриття виставки картин Тетяни КУЛІШ на тему: «КВІТИ ЖИТТЯ»

7 Жовтня, 2024

07 жовтня 2024 року з нагоди професійного свята Дня юриста в Київському університеті права НАН України спільно з Національною спілкою художників України відбулося урочисте відкриття виставки картин Тетяни КУЛІШ на тему: «КВІТИ ЖИТТЯ».

Виставку відкрив ректор університету Юрій БОШИЦЬКИЙ зазначивши, що дана виставка, як і всі попередні зустрічі студентів та колективу КУП НАНУ з творами сучасного живопису, сприятиме вихованню естетичного смаку студентської молоді, цілісному сприйняттю світу, розумінню прекрасного у мистецтві та житті.

На урочистому відкритті були присутні поважні гості університету: Віцепрезидент Національної академії наук України, академік НАН України Сергій ПИРОЖКОВ, який у своєму зверненні до присутніх гостей, науково-педагогічних працівників та здобувачів вищої освіти КУП НАН України підкреслив значущість проведення культурно-мистецьких заходів у важкі часи воєнного стану, наголосивши на важливій ролі мистецтва у вихованні та професійному становленні всебічно розвиненої особистості молодих правників; Володимир УСТИМЕНКО директор Державної установи «Інститут економіко – правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України, член-кореспондент НАН України; Проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України Ольга БОРИСОВА; Президент Культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік», Народна артистка України Євгенія БАСАЛАЄВА; дипломат з питань культури і освіти Посольства Угорщини в Україні Агнеса ШАФАР. А також і сама мисткиня – Тетяна КУЛІШ.

Захід проводився в рамках багаторічного проєкту КУП НАНУ – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді», що діє під особистим патронатом ректора КУП НАН України, професора Юрія БОШИЦЬКОГО. Проєкт започатковано ще у 2007 році для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Проєкт має інформаційний та духовно-збагачувальний характер і спрямований на знайомство студентської молоді з перлинами сучасного образотворчого мистецтва.

Прес-Центр КУП НАНУ