В КУП НАНУ відбулося засідання ректорату

7 Вересня, 2021

06 вересня 2021 р. відбулося засідання ректорату Київського університету права НАН України. Ректор, професор Ю.Л. Бошицький відкрив засідання, окресливши перед членами ректорату перелік завдань, які потребують вирішення найближчим часом, зокрема, про організацію освітнього процесу, стан підготовки педагогічного навантаження науково-педагогічних працівників КУП НАН України, виховну роботу зі студентами, порядок пропускного режиму в КУП НАН України та початок проведення профорієнтаційної роботи.

1. Про стан організації освітнього процесу в КУП НАН України

Доповідач – Лісова К.С.

2. Про підготовку педагогічного навантаження науково-педагогічних працівників КУП НАН України

Доповідач – Лісова К.С.

3. Про виховну роботу зі студентами КУП НАН України

Доповідач – Хорватова О.О.

4. Про план наукової роботи структурних підрозділів КУП НАН України

Доповідач – Червякова О.В.

5. Про участь студентів КУП НАН України у науковій роботі університету за темою «Формування правової культури сучасної української молоді» у співпраці з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики  Міністерства молоді та спорту України

Доповідач – Червякова О.В.

6. Про атестацію аспірантів КУП НАН України

Доповідач – Перелигіна Р.В.

7. Про організацію роботи кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін КУП НАН України

Доповідач – Доценко О.М.

8. Різне.

У порядку денному розглядалася низка важливих для університету питань. Першою доповідала проректор з навчально-методичної роботи К.С. Лісова про стан організації освітнього процесу в КУП НАН України та підготовку педагогічного навантаження науково-педагогічних працівників. К.С. Лісова зазначила, що студенти повинні ліквідувати академічні заборгованості в найближчий термін. Було вказано, що педагогічне навантаження науково-педагогічних працівників КУП НАН України вже готове та передане завідувачам кафедр. Також було вказано про необхідність здійснення всіх необхідних заходів для безперешкодного відвідування спортзалу студентами.

Другим питанням була доповідь проректора з виховної та профорієнтаційної роботи О.О. Хорватової щодо проведення виховної роботи зі студентами КУП НАН України та доцільності призначення кураторів за кожним курсом.

Наступним питанням був виступ проректора з наукової роботи О.В. Червякової про план наукової роботи структурних підрозділів КУП НАН України. Було запропоновано у науковий план роботи кафедр КУП НАН України на 2021-2022 навчальний рік включити показники наукової роботи професорсько-викладацького складу по видах і результатах професійної діяльності, що передбачено ліцензійними умовами.

Завідувач відділу аспірантури Р.В. Перелигіна зазначила про необхідність проведення засідання кафедр про атестацію аспірантів КУП НАН України.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ