В КУП НАНУ відбулося засідання ректорату

27 Серпня, 2021

27 серпня 2021 р. відбулося засідання ректорату Київського університету права НАН України. Ректор, професор Ю.Л. Бошицький відкрив засідання, виступивши із змістовною доповіддю, щодо перспективних планів розвитку та основних напрямків роботи університету у 2021-2022 н.р. Після чого ректор окреслив перед членами ректорату перелік завдань, які потребують вирішення найближчим часом, зокрема, особлива увага була зосереджена на готовності усіх структурних підрозділів КУП НАНУ до нового навчального року.

У порядку денному розглядалася низка важливих для університету питань. Першою доповідала відповідальний секретар приймальної комісії КУП НАНУ К.С. Лісова про результати роботи приймальної комісії, надавши розгорнуту інформацію щодо нового набору студентів. К.С. Лісова наголосила членам ректорату, що вступна кампанія ще не завершилась, так як з 26 серпня оголошено додатковий набір на бакалаврат, а з 15 вересня – додатковий набір на магістратуру.

Другим питанням була доповідь проректора з навчально-методичної та наукової роботи О.О. Хорватової щодо підготовки університету до початку 2021-2022 навчального року. Після чого ректоратом було обговорено та визначено дату і час проведення урочистостей в КУП НАНУ з нагоди посвяти першокурсників у студенти.

Також на порядку денному обговорювалося питання щодо продовження контрактів з науково-педагогічним складом КУП НАНУ на 2021-2022 н.р. Про це доповідала завідувач відділу організаційно-кадрової роботи та діловодства С.Д. Янушка.

Проректор з господарської роботи А.І. Вільчинська повідомила про те, що аудиторії, приміщення та прибудинкова територія КУП НАН України підготовленні до початку нового навчального року.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ