В КУП НАНУ відбувся дискусійно-аналітичний захід приурочений Міжнародному дню студента

18 Листопада, 2023

У Київському університеті права НАН України відбувся дискусійно-аналітичний захід з проблем міжнародного студентства, який приурочений Міжнародному дню студента.

Під егідою кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін та за сприяння студентського парламенту було проведено цікаву науково-аналітичну зустріч із здобувачами Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права і здобувачами Київського університету права НАН України.

З вітальним словом та доповіддю виступила завідувачка кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, к.ю.н., професорка Анастасія АНТОНЮК, яка акцентувала увагу здобувачів на подіях, що сприяли відзначенню Міжнародного дня студента.

Голова студентського парламенту Віталій ВИХРИСТЕНКО навів цікаві факти про відзначення «професійного» свята та розказав про традиції і звичаї нашого Університету.

З цікавими презентаціями виступили здобувачі Київського університету права НАН України, показавши особливості дотримання прав і свобод студентів в контексті національного та міжнародного законодавства.

Проректоркою з навчально-методичної роботи Оленою АНТОНОВОЮ на завершення заходу студентам було вручено пам’ятні презенти від Університету.

Невимушена атмосфера та гарний настрій сприяли чудовому засвоєнню отриманої інформації здобувачами вищої освіти. Гості з Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки та права подякували за проведений захід і чекають на нові зустрічі в стінах Київського університету права НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ