В КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему «33 роки Незалежності України: здобутки та перспективи правотворення»

22 Серпня, 2024

22 серпня 2024 року в Київському університеті права відбувся круглий стіл на тему «33 роки Незалежності України: здобутки та перспективи правотворення», який був присвячений Дню Незалежності України та Дню Державного прапора України.

Відкрив захід ректор університету, професор Юрій Бошицький. Він привітав всіх присутніх з прийдешніми святами: Днем Державного прапора України та Днем Незалежності України.

Юрій Ладиславович перш за все зауважив, що сьогодні 911 доба активної фази 10-річної російсько-української війни й те, що всі ми маємо можливість жити, творити – це все завдяки тим героям, які боронять нашу свободу і тим, які поклали своє життя за Україну. Присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Професор Юрій Бошицький зауважив на нерозривності розвитку правової науки та тієї політико-правової ситуації, яка складається в суспільстві, зокрема, війною.

Модератором засідання круглого столу був проректор з наукової роботи, професор Іван Кайло. Іван Юрійович окреслив коло болючих питань правової науки, правотворчої діяльності та правозастосування та задав тон жвавої дискусії учасників круглого столу.

З вітальним словом до учасників круглого столу звернулися: Володимир Арешонков, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності, доктор педагогічних наук, професор та Володимир Нагребельний, заступник директора Інституту держави і права ім.В.М.Корецького НАН України, Заслужений юрист України,  член-кореспондент НАПрН України.

Цікавими були доповіді викладачів університету:

• Миколи Малія, завідувача юридичної клініки «Фенікс», доктора філософії з права, старшого викладача кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України,
  • Івана Канфуі, к.ю.н., доцента кафедри кримінального права та процесу Київського університету права НАН України,
  • Івана Ващинця, к.ю.н., доцента кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін.

Актуальними та достойними були доповіді аспірантів Київського університету права НАН України: Романа Сергієнка, Сергія Горовенка, Олексія Толкачова, Олександра Глущенка, Євгена Чекарьова, Владислава Фірсова.

Із заключним словом виступив професор Руслан Чорнолуцький. Руслан Васильович подякував учасникам заходу за цікаві, змістовні й сміливі доповіді, поділився власним досвідом правозастосування та побажав всім плідної праці в майбутньому на користь рідної Батьківщини.

Прес-Центр КУП НАНУ