В КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему «Вплив коронавірусної хвороби на суспільне життя та правову систему»

8 Квітня, 2021

Проведення заходу, який відбувся у Київському університеті права 8 квітня 2021 року, було організовано кафедрою загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін. Організатором круглого столу виступила доцент кафедри Романова Олена Миколаївна.

Поява і поширення вірусу COVID-19 стало топ-темою у світі і в Україні. Інформація постійно оновлюється в ЗМІ, месенджерах та соціальних мережах. Разом з достовірними даними ширяться безліч чуток і фейків. COVID-19 дав поштовх величезній кількості нових досліджень, пов’язаних як з вивченням, власне, коронавірусної інфекції, так і впливу карантинних заходів на життя людей та зокрема на правову систему. До дослідження даної проблематики долучились студенти та викладачі Київського університету права.

До онлайн зустрічі зі студентами долучились також завідувач кафедри, к.і.н. Лісова Катерина Сергіївна та викладачі кафедри, зокрема к.ф.н. Некряч Ольга Василівна, ст. викладач Мельник Оксана Володимирівна та ін.

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в державі захід відбувся в режимі онлайн. Участь у засідання круглого столу приймали студенти першого курсу спеціальності «Право».

Викладачами та студентами проаналізовано наступні питання:

Вплив пандемії коронавірусу на соціально-економічні та трудові права;

Огляд змін у законодавстві деяких країн світу та України;

Огляд змін у трудовому законодавстві України;

Вплив пандемії на права та обов’язки людини.

Під час заходу відбувалось обговорення проблемних питань, постановка нових, моделювання ситуації.

Прес-центр КУП НАНУ