В КУП НАНУ відбувся круглий стіл з нагоди 35-річчя наукової діяльності та 60-річчя від Дня народження ректора Ю.Л. Бошицького

3 Жовтня, 2019
ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

У Київському університеті права НАН України 01 жовтня 2019 року відбувся Круглий стіл з нагоди 35-річчя наукової діяльності та 60-річчя від Дня народження Юрія Ладиславовича Бошицького.

ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

На заході були присутні відомі у освітянській та науковій сферах друзі та колеги ювіляра – д.ю.н., професор, академік НАН України та Академії правових наук України – Ю.С. Шемшученко; д.ф.н., професор, академік НАН України – О.С. Онищенко; академік НАН України, директор Інституту законодавства Верховної Ради України – О.Л. Копиленко; д.ф-м.н., академік НАН України – Я.С. Яцків; д.е.к., професор, почесний академік Національної академії педагогічних наук України, заслужений економіст України – Є.В. Імас; сенатор Міжнародного парламенту, Безпеки і Миру, Народний депутат 2,3,4,6 скликань, заслужений юрист України, державний радник юстиції 3-го класу – Ю.А. Кармазін; д.ю.н., заслужений юрист України, президент Інституту правової політики, ректор Національної школи суддів України – М.В. Оніщук; піаністка, громадський діяч, Народна артистка України – Є.О. Басалаєванастоятель Академічного храму на честь преподобного Нестора Літописця Київського Університету Права НАН України, секретар Літургічної комісії Київської єпархії УПЦ протоієрей Димитрій Гарчук; Ректор Київської православної богословської академії протоієрей – Олександр Трофимлюк; представники громадського об’єднання “Товариство закарпатців в м.Києві”; представники громадського об’єднання “Київське товариство угорців”; президент компанії “Este-line” – Салім Каріме; д.і.н., професор, директор Інституту всесвітньої історії НАН України – А.І.Кудряченко ; д.і.н., професор, академік Академії історичних наук України – Б.І. Андрусишин , український дипломат, Надзвичайний і Повноважний посол України в Угорщині – Д.І. Ткач;  генеральний директор підприємства Київської обласної ради “Готово” – А.І. Кузмицька; д.ю.н., професор Національної академії внутрішніх справ – П.А. Воробей ,  та інші.

ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

Разом з тим, вітальні листівки надійшли від керівника Офісу Президента України А.Богдана; першого заступника Голови Верховної Ради України Р.О. Стефанчука; Президії Національної академії наук України і відділення історії, філології та права НАН України; першого віце-президента НАН України, академіка А.Г. Наумовця; президента Національної академії педагогічних наук України В. Кременя; Митрополита Київського та всієї України Епіфанія, чисельних зарубіжних партнерів та ін..

ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

До щирих привітань приєдналися міжнародні партнери університету в особі ректорів та професури Гданського, Дебреценського та Батумського університетів.

ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

Від колективу КУП НАНУ було розміщено оголошення з вітаннями Юрія Ладиславовича в Урядовому кур’єрі та Юридичному віснику України.

ugorec.jpgugorec.jpgugorec.jpg

Власним прикладом ректор КУП НАНУ надихає студентську молодь на визначення амбітних цілей і наполегливість у їх досягненні. Юрій Ладиславович є взірцем для зростаючих поколінь юристів України, ключовою фігурою освітнього та наукового життя не лише нашої держави, але й далеко за її межами.

Прес-центр КУП НАНУ