В КУП НАНУ відбувся науковий семінар до Дня юриста

12 Жовтня, 2020

1

З нагоди святкування Дня юриста 08.10.2020 р. в КУП НАН України кафедрою кримінального права та процесу разом із студентським науковим товариством було проведено науковий семінар на тему: «Сучасне кримінальне право: кримінальний проступок». Модератор заходу Тарасевич Т.Ю., к.ю.н., завідувач кафедри кримінального права та процесу КУП НАНУ зосередила увагу учасників  на концептуальних  питаннях під час обговорення заданої проблематики.

Для студентської молоді є чудова можливість набути нових знань, які дадуть можливість орієнтуватися не лише в глобальних процесах правового розвитку сучасного світу та науки кримінального права, але й в процесі інтеграції України до європейського правового простору.

Присутні обговорили новації законодавства, перспективи сучасних реформ та наголосили на необхідності знати власні права та вміти захищати їх. Безумовно, професія юриста сьогодні є надзвичайно актуальною, оскільки активний процес формування української правової держави ще триває. Відтак на юридичну спільноту та суспільство покладаються надії щодо утвердження та підтримки принципу верховенства права, забезпечення гарантій правового захисту всіх верств населення, удосконалення законодавства української держави та підвищення правової культури населення.

У результаті проведення наукового семінару можна стверджувати, що креативні виступи, міркування, роздуми, висновки, пропозиції, які були озвучені його учасниками, знайдуть своє безпосереднє втілення в процесі формування майбутнього фахівця.

Прес-центр КУП НАНУ