В КУП НАНУ зацвіла сакура – запрошуємо всіх бажаючих на свято краси

14 Травня, 2022

Київський університет права НАН України запрошує всіх бажаючих насолодитися цвітінням сакури!

Ніжні пелюстки її цвіту такі чудові, що сакура вважається «царівною» серед квітів. Традиційно, навесні алея КУП НАНУ дарує неймовірно ефектне цвітіння. В ці дні відбувається його розпал.

Перлинами є 7 унікальних японських сакур, в свій час подарованих нам нашими ужгородськими колегами-освітянами. Догляд за алеєю проводиться спільно – і викладачі, і студенти з особливою ніжністю ставляться до алеї, яка стала гордістю Університету.

До речі, паркову зону нашого університету прикрашають ще понад 200 кущів троянд і 192 добре доглянутих дерева.

Тендітні квіти сакури живуть недовго. Залежно від погоди їхня чарівна краса може тривати до двох  трьох днів, а то й менше. Тож пропонуємо відчути красу дива природи і зануритися у неймовірну атмосферу чарівності ніжних пелюсток.

Природа є синонімом миру, тож занурившись в природу на кілька годин, людина дистанціюється від повсякденних проблем та знаходить гармонію.

Сподіваємося, що фото з КУП НАНУ додадуть і вам всім трішки позитиву, оптимізму та надії у цей нелегкий час.

Прес-Центр КУП НАНУ