В Київському університеті права НАН України відбулося відкриття виставки картин українського художника А.К. Ткачука

21 Грудня, 2021

Нещодавно, з нагоди 26-ї річниці від дня заснування Київського університету права НАН України відбулося відкриття персональної виставки картин відомого українського художника Ткачука Анатолія під назвою «З любов’ю до рідного краю». Даний захід проходив в рамках багаторічного університетського проекту  «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді».

Відкрив виставку ректор, професор Ю.Л. Бошицький, під особистим патронатом якого вже багато років проводяться такі заходи в КУП НАНУ. Ректор представив всім художника, зазначивши, що дана виставка, як і всі попередні зустрічі студентів та колективу КУП НАНУ з творами сучасного живопису, сприятиме вихованню естетичного смаку студентської молоді, цілісному сприйняттю світу, розумінню прекрасного у мистецтві та житті.

До присутніх учасників заходу звернулися поважні гості КУП НАН України: Дмитро Ткач, доктор політичних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний посол України; Закут Салах, доктор філософських наук, голова всеукраїнської громадської організації «Арабський світ»; Башарат Нуман, кандидат економічних наук, член організації «Арабська молодь»; Прядко Михайло, директор Дитячої художньої школи №5 Святошинського району м. Києва та ін. Всі гості відзначили високий рівень робіт художника, побажали йому наснаги та плідної діяльності.

Після чого ректор надав слово проректору з наукової роботи професору О.В. Червяковій, яка відзначила красу полотен художника, наповнених духом краси та величі природи. Поділилась своїми враженнями від побачених картин завідувач кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін О.М. Доценко, яка наголосила, що дана виставка картин наповнила стіни університету позитивною енергетикою, подарувавши всім гарний настрій в похмурі осінні та зимові дні.

Від імені студентів КУП НАНУ виступила проректор з навчально-методичної роботи Лісова К.С., яка висловила слова вдячності ректору за запроваджений проект «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», який вже багато років успішно реалізовується в Київському університеті права НАН України і користується величезною популярністю серед співробітників університету та студентської спільноти. Проректор побажала автору картин натхнення у його творчій діяльності і побільше подібних виставок, які б радували очі та душі людей.

Ткачук Анатолій народився 20 червня 1956 року на Київщині. Закінчив Національну академію образотворчого мистецтва і архітектури (реставраційне відділення). Художник є учасником міжнародних та всеукраїнських художніх виставок та пленерів, зокрема, призером конкурсу-пленеру «Мармуровий водоспад» (м. Терні, Італія, 2003 р.). Твори живописця експонувались у Фінляндії, Німеччині, Словаччині та Італії. Сьогодні Ткачук Анатолій Карпович працює заступником директора Дитячої художньої школи №5 Святошинського району м. Києва, співпрацює як реставратор з антикварними салонами та галереями.

Виставку картин Ткачука Анатолія можна переглянути всім бажаючим у стінах Київського університету права НАН України. Вхід вільний і безкоштовний.

Прес-центр КУП НАНУ