В Київському університеті права НАН України відбулося засідання ректорату

21 Квітня, 2021

20 квітня 2021 р. відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України у змішаному (онлайн та офлайн) режимі.

Відкрив засідання ректор КУП НАН України, професор Ю.Л. Бошицький вшануванням пам’яті професора кафедри кримінального права та процесу Г.С. Семакова хвилиною мовчання.

Після чого ректорат перейшов до розгляду порядку денного. Першим виступив із своєю доповіддю ректор Ю.Л. Бошицький, ознайомивши всіх із станом справ в університеті. Юрій Ладиславович зазначив, що навіть в умовах карантину та дистанційного освітнього процесу, зумовленого поширенням захворювання СOVID-19, співробітникам університету вдалося зробити чимало. Дистанційний формат роботи і навчання відкрив перед КУП НАНУ нові можливості, які успішно реалізуються у проведені освітніх та наукових заходів в онлайн режимі.

Під час засідання ректорату були розгянуті питання – про фінансове становище в КУП НАНУ (доповідала головний бухгалтер Вакулович І.П.); про фінансову та академічну заборгованість студентів, про підготовку до випуску бакалаврів і магістрів та про порядок переходу освітнього процесу в КУП НАНУ на платформу Googlе Meet (доповідав завідувач навчально-методичного відділу Сидоров О.В.).

Проректор з навчально-методичної та наукової роботи Хорватова О.О. ознайомила всіх із станом справ щодо підготовки до попереднього захисту магістерських робіт та доповіла про підготовку до затвердження планової науково-дослідної теми КУП НАН України.

Окремо членами ректорату було розглянуто питання про стан профорієнтаційної роботи в університеті.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ