В теробороні загинув наш студент – Назар Чумак. Світла память

Вічна пам’ять.

Царство Небесне.

Спочивай с Богом.

З глибоким сумом та скорботою студенти, викладачі та співробітники Київського університету права НАН України попрощались із загиблим у війні з російським агресором студентом університету Назаром Чумаком.

Назару було всього 19 років, і здавалося, попереду ціле життя, але тепер йому завжди буде 19.

На жаль, словами не загоїти у серці болючу рану втрати молодої, інтелігентної, достойної людини.

Назар Андрійович Чумак народився 18 вересня 2002 року в м. Калинівка, вчився в Калинівській школі, в 2021 році закінчив політико-правовий коледж “Алско” і поступив на III курс Київського університету права НАН України.

Завжди життєрадісний, чуйний, доброзичливий, активний, готовий допомогти кожному  таким Назар залишиться в пам’яті студентів, викладачів, друзів.

Справжнім патріотом та доброю, світлою людиною.

Від імені колективу Київського університету права НАН України висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним і близьким Назара, поділяємо горе вашої родини та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Вічна і світла пам’ять Герою!

Прес-центр КУП НАНУ