Відбулась закриття виставки студентських фоторобіт «Краса і біль України»

12 Жовтня, 2022

Професійне свято людей, які присвятили своє життя юридичній діяльності, Київський університет права НАН України традиційно відзначає низкою освітніх, наукових та культурних заходів, в яких беруть участь викладачі, аспіранти та студенти університету. Майбутні судді, прокурори, адвокати, слідчі, нотаріуси, юрісконсульти та вчені-правознавці проявляють себе в інших вимірах людської діяльності. Так, 6 жовтня 2022 року, незважаючи на війну та дистанційне навчання, в університеті відбулась презентація виставки фотографій, авторами яких є студенти КУП НАНУ.

Виставка має назву «Краса і біль України» і присвячена сучасній Україні – Україні воєнного часу. Авторам фотографій вдалося зробити правдивий портрет своєї держави. Країни, яка є надзвичайно гарною, але красу якої руйнує агресор вже дев’ятий рік, а в останні сім місяців ці руйнування стали величезними. Щодня рашисти в Україні вбивають наших воїнів та мирних громадян, бомблять житлові будинки і підприємства, спалюють поля й ліси, руйнують наше життя.

Ректор університету Ю.Л. Бошицький привітав студентів з їх майбутнім професійним святом, а також відзначив творчі здібності та таланти студентів КУП НАНУ, які повною мірою проявились на цій виставці. Слова вітань та подяки за подаровані емоції пролунали також від проректора з адміністративної роботи А.М. Маркевича, проректорки з господарської роботи А.І. Вільчинської, завідувача кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін С.В. Матвєєва та завідувача кафедри кримінального права та процесу В.Г. Андрусіва.

Автори фотографій: Анастасія Майорова, Андрій Афанасенков, Владислав Пєхов, Богдан Моляр, Дмитро Даниленко, Віталій Вихристенко та Анастасія Павлик розповіли про історії та місця, в яких були зроблені ці фото, висловили впевненість в неминучій Перемозі України в цій жорстокій російсько-українській війні та в тому, що Україна знову стане мирною, гарною, сучасною європейською країною.

На завершення події ректор вручив студентам подяки за участь у виставці «Краса і біль України» та подарував книги, видані Київським університетом права НАН України «Правознавство: цікаве і мудре» (автори-упорядники Ю. Бошицький, В. Молдован, О. Червякова). В книзі представлені висловлювання та афоризми античних мудреців, середньовічних риторів та відомих людей сучасності, латинські юридичні вислови, правничі вікторини та конкурси, тому вона буде надзвичайно корисною для майбутніх юристів.

До дня юриста ректор університету Ю.Л. Бошицький також відзначив студентську молодь за успіхі в навчанні, вручивши почесні грамоти та видання «Механізми захисту прав в Україні», відомої юридичної фірми «Салком», багаторічним партнером Київського університету права НАН України, кращим студентам КУП НАНУ.

Прес-Центр КУП НАНУ