Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з Керівником районної адміністрації Старе Місто м. Кошице, Словаччина

14 Жовтня, 2013

На запрошення ректора КУП НАНУ, заслуженого юриста України, професора Юрія Бошицького університет відвідав Керівник районної адміністрації Старе Місто м. Кошице, Словаччина, магістр Карол Тілл.

10 жовтня 2013 року у рамках меморандуму про співробітництво між КУП НАНУ та районною адміністрацією Старе Місто м. Кошице, Словаччина, були проведені переговори щодо практичної реалізації напрямків вищезазначеного документу, зокрема створення Інституту міжнародних відносин у м. Кошице.
У переговорах взяли участь ректор КУП НАНУ, заслужений юрист України, професор Юрій Бошицький, проректор з наукової та науково-педагогічної роботи доцент Олена Чернецька, декан факультету міжнародних відносин доцент Марина Дей.

Проект, який було запропоновано словацькою стороною, має за мету успішну інтеграцію КУП НАНУ до європейського освітнього, наукового і культурного простору.
За результатами переговорів будо підписано протокол зустрічі, в якому сторони визначили певні кроки подальшої реалізації проекту.