Відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»

28 Лютого, 2020

1

27 лютого 2020 року в Київському університеті права НАН України відбулася ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики», організована спільно з Донецьким державним університетом управління.

Відкриваючи захід, ректор Київського університету права, професор Ю.Л. Бошицький привітав всіх учасників та звернув увагу на актуальність обраної теми конференції, адже саме судова експертиза є тією ланкою, що допомагає впроваджувати новітні досягнення науково-технічного прогресу в судочинство.

У науковому заході взяли участь науковці та практики з різних областей України, презентувавши результати своїх досліджень із найактуальніших питань судової експертизи і криміналістики. На основі аналізу вітчизняного та міжнародного досвіду було розглянуто шляхи вирішення завдань сьогодення у згаданих галузях, надано обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства.

Під час конференції були розглянуті доповіді за такими напрямами:

1. Актуальні питання теорії судової експертизи.

2. Правове забезпечення експертної практики в Україні.

3. Сучасний стан криміналістичного забезпечення досудового розслідування та судового розгляду.

4. Криміналістика та доказування.

Під час активних обговорень тез доповідей науковці та практики мали змогу знайти відповіді на дискусійні питання, що наразі існують у сфері судової експертизи та криміналістики. Подібні заходи сприяють обміну науковими ідеями та надихають на нові творчі пошуки.

Наприкінці заходу всім учасникам було вручено сертифікати про участь у конференції.

Прес-центр КУП НАНУ