Відбулася робоча зустріч ректора університету з президентом Національної академії наук України, академіком НАН України А.Г. Загороднім

30 Серпня, 2023

28 серпня 2023 року відбулася робоча зустріч ректора університету, професора Юрія Бошицького з президентом Національної академії наук України, академіком НАН України Анатолієм Загороднім.

Під час зустрічі було обговорено широке коло питань співпраці КУП НАН України з НАН України на 2023-2024 навчальні роки. Це, зокрема, питання освіти, науки та деякі організаційні питання.

Президент цікавився розвитком Київського університету права НАН України, перебігом вступної кампанії, підготовкою університету до нового навчального року та зимового періоду і висловив підтримку та максимальне сприяння університетові в реалізації нових проектів КУП.

Зі свого боку ректор доповів про життя університету в умовах війни, про заходи волонтерського характеру та готовність університету до оф-лайн роботи у 2023-24 навчальному році. Також ректор інформував президента НАН України про успішне офлайн і онлайн проведення всеукраїнської науково-практичної конференції до Дня Незалежності України і презентував Анатолію Загородньому нещодавно опублікований збірник матеріалів всеукраїнської науково-практичної конференції «Конституція України: стан, перспективи та механізми реалізації», яка проходила в Київському університеті прав НАН України напередодні річниці Конституції України. Під час її роботи були розглянуті основні правові проблеми, наукові підходи до вирішення правових колізій в національному законодавстві, аналізувалися запровадження міжнародного досвіду в національне законодавство, а також висвітлювалися проблеми діяльності всіх правових сфер життя під час воєнного стану в Україні, визначалися пріоритетні напрями вирішення правових колізій.

Крім того були обговорені питання початку співпраці НАН України з шеф-редактром журналу «Київ Дипломатичний» паном Олександром Кондратенко. Юридичне супроводження цьому журналу надає КУП НАН України. Обговорили також і питання висвітлення нових здобутків НАН України на шпальтах цього авторитетного видання.

Президент НАН України А.Г. Загородній побажав колективу КУП НАНУ успіхів, хорошого набору студентів та успішного навчання здобувачам у новому 2023-2024 навчальному році.

Прес-Центр КУП НАНУ