Відбулася зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з президентом НАН України Анатолієм Загороднім

17 Січня, 2024

Нещодавно відбулася зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з президентом НАН України Анатолієм Загороднім. Під час зустрічі ректор доповів президентові НАН України про стан справ в Київському університеті права НАН України, про підсумки роботи у 2023 календарному році та нові плани університету в сфері наукової, організаційної роботи та перспективи поглиблення міжнародних зв’язків!

Також ректор поінформував президента НАН України про видавничу справу університету у 2023 році та стратегію розвитку структурних підрозділів КУП НАН України та про хід проведення профорієнтаційної роботи.

Було обговорено і ряд важливих питань щодо подальшої співпраці університету з Президією НАН України. Зі свого боку Анатолій Глібович поцікавився проблемами колективу, успішністю студентів та їх студентським життям.

На завершення зустрічі президентом НАН України Анатолієм Загороднім було вручено подяку ректорові за багатолітню плідну високопрофесійну працю організатора вищої юридичної освіти, вагомий особистий внесок у розроблення новітньої форми навчання студентської молоді та інтеграцію її в освіту й наукові дослідження у галузі права. Безумовно, що ця подяка є , в цілому, і визнанням результативності роботи колективу Київського університету права НАН України у 2023 році.

Для колективу це хороша і знакова подія на старті нового року і є потужним стимулом для реалізації амбітних планів Київського університету права НАН України у 2024 році.

Прес-Центр КУП НАНУ