Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ та підписання МЕМОРАНДУМУ про співпрацю із міським головою міста Звягеля Миколою БОРОВЦЕМ

11 Вересня, 2024

11 вересня 2024 року в рамках робочого візиту на Житомирщину, з метою налагодження нових партнерських відносин, ректор Київського Університету права НАН України Юрій БОШИЦЬКИЙ зустрівся та провів переговори із міським головою міста ЗвягеляМиколою БОРОВЦЕМ.

Ця зустріч стала ще одним кроком до реалізації програми партнерства та співробітництва КУП НАНУ з органами державної влади та місцевого самоврядування. У її рамках відбулося підписання Меморандуму про співпрацю, що передбачає підвищення позитивного іміджу правничої професії і зокрема Рівненського інституту КУП НАНУ, реалізацію спільних проектів та програм, які спрямовані на досягнення цілей, що становлять спільний інтерес у сферах освіти та науки, а також взаємне залучення обох сторін до проведення громадських, соціальних, благодійних та культурних заходів. На зустрічі ішлося про важливість практичного досвіду у процесі спілкування з науковцями, його значний інтелектуальний потенціал для розвитку області.

Під час зустрічі обговорювалися основні напрямки подальшої співпраці між КУП НАН України та Звягельською міською територіальною громадою – це перспективи заснування коледжу Київського університету права НАН України та відкриття філії юридичної клініки «Фенікс». Детально розглянули питання взаємодії із закладами освіти, зокрема у профільному навчанні, профорієнтації молоді, розробці та реалізації освітніх програм та проєктів при потребі.

У ділових перемовинах також взяли участь – начальник управління освіти і науки Тетяна ВАЩУК, начальник фінансового управління Ірина ЯЩУК, начальник юридичного відділу Наталія ГРАБОВСЬКА.

На завершення зустрічі Юрій Ладиславович запросив нового потужного партнера КУП НАНУ прийняти участь у засіданні Вченої Ради в м. Києві, а також відвідати Рівненський інститут КУП НАН України.

Міський голова подякував ректорові за візит до громади та висловив готовність до  конструктивної співпраці і діалогу. Ця зустріч стала важливим кроком до побудови міцних зв’язків між університетом і громадою.

Прес-Центр КУП НАНУ