Відбулося чергове планове засідання ректорату КУП НАН України

6 Лютого, 2023

6 лютого 2023 року відбулося чергове планове засідання ректорату КУП НАН України на якому було розглянуто низку важливих питань та прийнято ряд рішень, що безпосередньо стосуються поточної діяльності університету.

Ректором КУП НАН України проф. Бошицьким Ю.Л. було внесено пропозицію про повернення до проведення навчальних занять науково-педагогічними працівниками з приміщення університету, з огляду на те, що в будівлі було відновлено централізоване теплопостачання та до кінця поточного тижня вирішується питання про незалежне постачання електроенергії через генератор у випадку аварійних чи планових відключень електрики.

Також порушувалось питання про необхідність якнайшвидшої ліквідації академічної та фінансової заборгованості здобувачів вищої освіти.

Не залишилась поза увагою ректорату і наукова діяльність університету.

Членами ректорату була підтримана пропозиція проф. Бошицького Ю.Л. про формування робочих груп для видання «Малої енциклопедії медичного права» та «Малої енциклопедії канонічного права», при чому до робочої групи з останнього видання пропонувалося долучити представників Православної церкви України.

Для обговорення на кафедрах університету було винесено питання про написання навчальних посібників з профільних дисциплін у виді схем, що було б корисним для навчального процесу в університеті.

Порушувалось питання про необхідність посилення виховної роботи із здобувачами вищої освіти. Проректором з адміністративної роботи Маркевичем А.М. було підготовлено та внесено для обговорення на засіданні ректорату «Положення про куратора у КУП НАН України», що було схвалено загальним голосуванням.

Членами ректорату також обговорювалося питання про необхідність подання актуальної інформації про структурні підрозділи університету для видання оновленої брошури про діяльність КУП НАН України, для чого була утворена відповідна робоча група.

Ректор КУП НАН України проф. Бошицький Ю.Л. наголосив на необхідності завершення поточної планової теми університету. З цього питання було прийняте рішення ректорату про активізацію науково-педагогічних працівників кафедр університету по цьому напрямку.

Шановні друзі, незважаючи на постійні виклики сьогодення, колектив КУП НАН України продовжує наполегливо працювати над наданням якісних освітніх послуг та досягненням поставлених задач.

Прес-Центр КУП НАНУ