Відбулося чергове засідання Вченої ради КУП НАН України

11 Грудня, 2022

7 грудня 2022 року відбулося чергове засідання Вченої ради КУП НАН України. Було розглянуто низку важливих питань, що стосуються організації навчального процесу в університеті та діяльності навчального закладу в цілому.

Зокрема, до складу Вченої ради було включено новопризначеного директора РІКУП НАН України Вєтрова Івана Васильовича, було ухвалено рішення щодо підготовки та видання у 2023 році науково-популярного видання про КУП НАН України, з метою популяризації нашого закладу вищої освіти.

Обговорили стан виконання планової теми університету та прийняли рішення про закінчення поточної планової теми в І півріччі 2023 року, шляхом підготовки до друку та видання монографічного дослідження! Прийнято рішення і щодо реєстрації нової планової теми, яка б відображала політико-історичні реалії сьогодення, зокрема воєнний стан в нашій країні та збройну агресію проти нашої держави.

Також було обрано двох делегатів від КУП НАН України для участі у роботі з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ з метою обрання одного члена Вищої ради правосуддя за квотою юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

Вчена рада КУП НАН України прийняла рішення про поновлення в КУП НАН України інституту кураторства з ІІ семестру поточного навчального року.

Також було розглянуте питання щодо затвердження складу робочих груп для розробки Проектів освітньо-професійних та освітньо-наукових програм і прийняте відповідне рішення.

Попри несприятливі умови сьогодення Вчена рада активно вирішує всі питання які виникають в роботі КУП НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ