Відбулося перше розширене засідання ректорату КУП НАН України у 2-му семестрі 2020-2021 н.р.

2 Лютого, 2021

01 лютого 2021 р. у змішаному режимі (офлайн та онлайн) відбулося перше розширене засідання ректорату Київського університету права НАН України у другому семестрі 2020-2021 н.р.

Ректор КУП НАНУ професор Ю.Л. Бошицький відкрив засідання, після чого виступив зі змістовною доповіддю, окресливши перед членами ректорату перелік завдань, які потребують вирішення та план роботи ректорату на другий семестр 2020-2021 н.р. Особлива увага була зосереджена на організацію профорієнтаційної роботи  та підготовку КУП НАНУ до вступної кампанії у 2021 р. Адже, як зазначив ректор, саме від цього залежить майбутнє університету. Кожний структурний підрозділ має підготувати чіткий план заходів щодо профорієнтаційної роботи для оптимізації набору студентів на 2021-2022 навчальний рік.

У своїй промові ректор Ю.Л. Бошицький розглянув питання подальшої наукової роботи Київського університету права НАН України. Зокрема, затвердження нової планової науково-дослідної теми університету; перспективи підготовки та видання колективної монографії КУП НАНУ та спільних колективних монографій з вузами-партнерами у 2021 р.; організація та проведення наукових заходів та конференцій.

Про стан підготовки КУП НАН України до другого семестру 2020-2021 н.р. доповіла проректор з навчально-методичної на наукової роботи О.О. Хорватова. Для оптимізації навчального процесу та запобігання розповсюдження захворювання на коронавірус COVID-19 в Київському університеті права НАН України членами ректорату було прийнято рішення продовжити навчання у змішаному режимі (офлайн та онлайн) до 28 лютого 2021 р. О.О. Хорватова подала коротко інформацію про підготовку університету до вступної кампанії, зокрема ознайомила всіх членів ректорату з Інформаційним довідником про вступну кампанію до КУП НАНУ у 2021 р.

Під час ректорату були заслухані доповіді щодо планів роботи керівників усіх структурних підрозділів та кафедр КУП НАН України на другий семестр 2020-2021 н.р. Кожен з виступаючих подав свої пропозиції щодо профорієнтаційної роботи та окреслив перспективи їх реалізації. Зокрема, своїм досвідом щодо набору студентів у попередні роки поділились керівники відокремлених структурних підрозділів КУП НАНУ у Рівному (В.Л. Якимчук), Вінниці (Ю.І. Ковальчук) та Кам’янці-Подільському (Н.В. Лінник). Ректор Ю.Л. Бошицький особливо відмітив результати профорієнтаційної роботи керівника стуктурного підрозділу КУП НАНУ у Вінниці – Ю.І. Ковальчука, закликавши всіх не соромитись переймати у нього досвід.

Завідувач навчально-методичного відділу О.В. Сидоров доповів про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії в КУП НАН України та погашення академічної заборгованості студентами університету. Крім того, було затверджено графік перевірки навчально-методичного забезпечення кафедр КУП НАН України навчально-методичним відділом у лютому-березні 2021 р.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ