Відбулися загальні збори трудового колективу та нагородження кращих працівників КУП НАНУ

8 Жовтня, 2024

08 жовтня 2024 року з нагоди Дня юриста в Київському університеті права НАН України відбулися збори трудового колективу та нагородження кращих працівників університету.

Розпочав урочисті збори ректор Київського університету права НАН України професор Юрій БОШИЦЬКИЙ, який привітав всіх присутніх зі святом. Ректор наголосив на важливості професії юриста у суспільстві, побажав викладачам, студентам та усім присутнім міцного здоров’я, наснаги до праці й самовдосконалення, успіхів у професійній діяльності та нових звершень. До привітань ректора приєдналися з вітальними словами голова трудового колективу, проректор з питань постачання і перспективного розвитку КУП НАНУ Алла ВІЛЬЧИНСЬКА, проректор з навчально-методичної роботи КУП НАНУ Віолета УЛІЩЕНКО, проректор з наукової, виховної та профорієнтаційної роботи Іван КАЙЛО, очільники структурних підрозділів: директор Рівненського інституту КУП НАНУ Стефанія УКРАЇНЕЦЬ, керівник Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України Іван ВАЩЕНЕЦЬ, керівник Вінницького науково-консультативного центру Юрій КОВАЛЬЧУК, завідувачка кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Світлана ФУРСА та інші.

Також було підведено підсумки Вступної кампанії КУП НАНУ, обговорені питання кадрового забезпечення КУП НАНУ, питання навчального процесу 2024-2025 н.р., та ряд господарсько-організаційних питань серед яких відкриття нового офісу Юридичної клініки «ФЕНІКС» КУП НАН України для надання безоплатної правничої допомоги військовослужбовцям ЗСУ, їх сім’ям та малозабезпеченим верствам населення

Наприкінці урочистих зборів ректор проф. Юрій БОШИЦЬКИЙ нагородив кращих працівників університету грамотами та подяками за високий професіоналізм, плідну працю та виховання висококваліфікованих фахівців.

Прес-Центр КУП НАНУ