Відбулися загальні збори Відділення історії, філософії і права НАН України

14 Червня, 2022

14 червня 2022 року в приміщенні Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відбулись Загальні збори Відділення історії, філософії та права НАН України, присвячені підсумкам наукової діяльності установ Відділення в 2021 р. та перспективам розвитку фундаментальних і прикладних досліджень у галузі соціогуманітарних наук.

На порядку денному були представлені доповіді про наукову діяльність установ Відділення історії, філософії та права НАНУ в минулому році. Присутні керівники установ Відділення ІФП НАН України обговорили досягнення Інститутів НАН України.

Особлива увага була приділена напрямкам та перспективам розвитку фундаментальних та прикладних досліджень з філософії та права, а також в історії та археології, політології та соціології, українознавстві та етнонаціональній науці тощо.

Зокрема, академік-секретар Відділення історії, філософії та права НАН України, академік НАН України В.А. Смолій зазначив, що соціогуманітарні науки в умовах жорстокої російсько-української війни та цивілізаційних викликів , перед якими сьогодні знаходиться Україна, повинні бути сучасними, актуальними та інноваційними.

Київський університет права НАН України, в особі ректора, професора Ю.Л. Бошицького, в онлайн форматі взяв активну участь у Загальних зборах відділення.

Прес-Центр КУП НАНУ