Відбувся круглий стіл на тему: «Електронне право в еру цифрової асиметричної трансформації»

10 Лютого, 2021

10 лютого 2021 року в КУП НАН України в рамках святкування для народження В.М. Корецького та за ініціативи кафедри кримінального права та процесу відбувся круглий стіл на тему:

«Електронне право в еру цифрової асиметричної трансформації».

Гостем та доповідачем круглого столу був професор кафедри історії та теорії держави і права, академік Міжнародної академії безпеки життєдіяльності Інституту права ім. князя Володимира Великого Медвідь Федір Михайлович

Захід було організовано та проведено кафедрою кримінального права та процесу, зокрема, професором Біленчуком Петром Дмитровичем та кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри Тарасевич Тетяною Юріївною.

Також в роботі круглого столу прийняли активну участь студенти Університету. Під час дискусії та обговорення теми круглого столу були особливо цікавими різні підходи до розвитку електронного суспільства, це – світоглядно-філософський, інноваційно – комунікаційний і безпековий, які водночас доповнюють один одного, тобто, в першому висвітлюються концептуальні засади становлення і розвитку правового, наукового і ресурсного забезпечення захисту прав людини в сучасному світі; другий – аналітичний (інноваційно-комунікаційний), який дає змогу оцінити сутнісні ознаки розробки і впровадження інноваційної комунікації в електронний простір і створити умови захисту прав людини, суспільства, держави, цивілізації в кіберпросторі; третій – націобезпековий підхід, який допомагає визначити ймовірність здійснення запропонованих змін та передбачити настання можливих загроз, ризиків та небезпек в кіберпросторі.

Вважаємо, що пошук методології формування новітніх інноваційних знань і розробка стратегії, мистецтва адаптації сучасних знань, залишаються актуальними серед молоді і студентства університету.

Чекаємо студентів та аспірантів на наших заходах.

Ми дякуємо всім та кожному за колективну працю!

Прес-центр КУП НАНУ