Відбувся матч із міні-футболу між представниками КУП НАН України та ДУІТ

15 Травня, 2024

Підтримка фізичної культури — важливий аспект у розвитку активної сучасної молоді. Тому Комітет спорту Київського університету права НАН України став ініціатором проведення дружнього футбольного матчу.

15 травня у Київському університеті права НАН України відбувся матч із міні-футболу між студентами КУП НАНУ та студентами Державного університету інфраструктури та технологій. Команди зійшлись у запеклій боротьбі за перше місце, однак вийшли з рахунком 10-10 — чудовий знак для подальших дружніх взаємин та співробітництва студентських парламентів двох університетів.

Переконані, що подібні спільні заходи з представниками вишів Києва дозволять молоді формувати нові корисні зв’язки та поширювати інформацію про свою альма-матер у студентському ком’юніті. Із нетерпінням чекаємо наступної наукової, культурної чи спортивної колаборації!

Принагідно нагадуємо про те, що Комітет спорту Київського університету права НАН України завжди відкритий до поповнення своїх рядів і нових пропозицій щодо спортивних заходів у рідному університеті.

Прес-Центр КУП НАНУ