Відкриття власного багатофункціонального спортивного комплексу «HI-jump»

11 Вересня, 2009

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРАВА НАН УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ

12.09.09 р. о 12.00 год.
на урочисте відкриття власного багатофункціонального спортивного комплексу «HI-jump», яке відбудеться в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту

«СЬОГОДНІ ЗІ СПОРТОМ-ЗАВТРА З МАЙБУТНІМ»

В програмі:

• Вітальне слово ректора КУП НАН України та гостей університету;
  • Святковий концерт;
  • Відкриття І Університетської спартакіади КУП НАН У «КУБОК-2009»;
  • Фуршет

Збір біля центрального входу
навчального корпусу КУП НАНУ

dress/code: SPORT

Спортивний комплекс  Київського університету права НАНУ побудований в канікулярний період в  максимально короткі терміни за 45 днів –  15 липня по 31 серпня 2009року.

Загальна площа комплексу  – 1400м.кв.

Комплекс включає :
ТЕНІСНИЙ КОРТ  –  36х19м, побудований на основі високоякісного теніситу і відповідає всім  вимогам для  повноцінного тренувального процесу та проведення змагань.

УНІВЕРСАЛЬНИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК  з покриттям зі штучної трави MONDO-20ММ, яка відповідає всім вимогам екологічних та санітарних норм безпеки. Майданчик розміром 25х16м призначений для гри в мініфутбол, баскетбол, волейбол.

МАЙДАНЧИК ДЛЯ БАДМІНТОНУ  з найсучаснішим покриттям «HARD» для гри в бадмінтон та для розміщення столів для гри в настільний теніс розміром 20х13м.На території майданчику розбита ландшафтна територія для релаксу та відпочинку.

ТРЕНАЖЕРНИЙ   КОМПЛЕКС, який  включає шість сучасних комплексних вуличних тренажерів,розрахованих для занять всіх вікових груп.