Відкриття власного багатофункціонального спортивного комплексу «HI-jump» в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту. (фоторепортаж)

12 Вересня, 2009

Кожного року, на початку вересня наша країна святкує День фізичної культури та спорту – свято, що символізує велич духу, красу, силу, здоров’я та мужність, адже за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства. І саме в цей день, 12 вересня 2009 року відбулась визначна подія в житті Київського університету права Національної академії наук України – відкриття власного багатофункціонального спортивного комплексу «HI-jump». (Хай джамп – високий стрибок), а також відкриття І Університетської Спартакіади «Студентський КУБОК – 2009» з футболу, волейболу, стрітболу, бадмінтону та тенісу.

Розділити урочисті миті свята прийшло багато гостей та друзів університету, зокрема: Томенко Микола Володимирович – Заступник Голови Верховної Ради України VI скликання; Богатир Володимир Вікторович – Заступник Міністра юстиції України; Кремень Василь Григорович – Президент Академії Педагогічних наук України, академік НАН України; Шемшученко Юрій Сергійович – Доктор юридичних наук, професор, академік НАН України та Академії правових наук України, Почесний ректор Київського університету права НАН України, Директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України; Святоцький Олександр Дмитрович – Голова Опікунської ради Київського університету права НАН України, д.ю.н., професор, член-кореспондент Академії правових наук України, президент адвокатської компанії «Кайрос»; Смітюх Василій Євдокимович – прокурор Святошинського району м. Києва; Грабарчук Григорий Олексійович – керівник сектору підготовки наукових кадрів президії НАН України; Кампо Володимир Михайлович – суддя Конституційний Суду України; Міщенко Юлія Володимирівна – головний спеціаліст відділу науки вищих навчальних закладів та євроінтеграції Головного Управління освіти та науки м. Києва; Свириденко Олег Миколайович – Заступник начальника міліції Святошинського району м. Києва; Тимошенко Олена Іванівна – Проректор Європейського університет; Отець Александр Іценко; Пєрушкін Олег Аркадійович – перший Віце-президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів; Сагалаков Михайло Федорович – Начальник управління з питань фізичної культури та спорту Святошинської районної Державної Адміністрації у м.Києві Столітенко Євгеній Володимирович – Начальник організаційного відділу Федерації футболу України.
В програмі свята звучали відомі колективи КУП НАН України, такі як ансамбль східного танцю «Вуаль», вокальний ансамбль «Купава». Родзинкою свята став виступ гурту «Сензала де капуера» – бразильське національне бойове мистецтво, яке поєднувало в собі елементи акробатики.
        Довгоочікуваною подією свята стало відкриття І Університетської Спартакіади «Студентський КУБОК – 2009» з футболу, волейболу, стрітболу, бадмінтону та тенісу, де студентські команди показали найвищі результати.

Студентство КУП НАН України дуже вдячне керівництву університету за можливість мати найсучасніші умови для занять фізичною культурою. Новий спортивний комплекс допоможе їм тримати себе у гарній фізичній формі. Cпорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю, що так потрібно для молодого покоління студентів правників.