Вітаємо нашу студентку Олександру Вілінську з перемогою у всеукраїнському конкурсі наукових робіт!

27 Грудня, 2023

Вітаємо студентку ІІІ курсу Київського університету права НАН України Вілінську Олександру та її наукового керівника доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України Ірину Сопілко з перемогою ‒ 1 місце у ІІ Всеукраїнському конкурсі наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики».

Конкурс проводився з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої діяльності студентів, молодих вчених, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи.

Автори наукових робіт продемонстрували високий рівень теоретичних знань, глибоке розуміння проблем сучасної молодіжної та сімейної політики, вдосконалили навички публічного виступу.

За результатами двох турів Олександра виборола переможне 1 місце!

Урочисте нагородження переможців відбудеться у січні 2024 року.

Прес-Центр КУП НАНУ