Вітаємо Ю. Шемшученко з високою державною нагородою!

8 Грудня, 2021

Колектив Київського університету права Національної академії наук України вітає директора Інституту держави і права імені В.М. Корецького НАН України, доктора юридичних наук, професора, академіка Академії правових наук України, академіка Національної академії наук України Шемшученко Юрія Сергійовича з високою державною нагородою Орденом Ярослава Мудрого І ступеня (Указ Президента України № 607/2021) за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Вельмишановний Юрію Сергійовичу, висловлюємо Вам велику вдячність за Вашу багаторічну плідну працю, відданість справі і вагомий внесок у розвиток правової держави, юридичної науки, формування нової генерації наукової еліти.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчої невичерпності, енергії благополуччя і добра!

З глибокою повагою, шаною та відчуттям гордості,

ректор та колектив КУП НАН України