Вітання ректора з днем вишиванки

19 Травня, 2022

Вітаю студентів та співробітників Київського університету права НАН України з Днем вишиванки!

Цей день завжди був особливо яскравим. Днем, коли українці згадували своє коріння, свою історію, коли ми віддавали шану своїм предкам і передавали любов до України своїм нащадкам.

В цьому році День вишиванки набув особливого значення – він став не лише мирним святом усіх українців світу, він став викликом російським загарбникам, бронею нашої ідентичності.

І незважаючи на різноманітність орнаментів вишиванок різних куточків України – від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня  суть цих орнаментів зрозуміла кожному з нас, вони єднають українців через віки і кордони, роблять нас сильнішими, український дух незламним, а нашу перемогу – невідворотною.

Прес-Центр КУП НАНУ