Вітання з міжнародним Днем студентів

16 Листопада, 2019

1

17 листопада 2019 року студенти юридичного факультету Київського університету права НАН України відзначають Міжнародний день студентів, найулюбленіше свято, бо студентство – це цікава пора становлення, яка зближує та об’єднує молодих людей. Це день студентської солідарності та є символічним об’єднанням студентів юридичного факультету КУП НАНУ.

Студенти сьогодні – це креативні, мобільні, успішні та сміливі люди, які розуміють чого хочуть від життя. Це серйозна, амбіційна, упевнена в собі молодь, яка обирає шлях у майбутнє через власний досвід чи призму свого бачення речей.
Студенти юридичного факультету КУП НАНУ не бояться експерементів, прагнуть випробовувати власні сили, уміння та знання у пошуках нових горизонтів та вершин.

Від студентської небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє України.

Вітаємо з Міжнародним днем студентів!