Вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

30 Вересня, 2022

Колектив Київського університету права НАН України щиро вітає Наукову бібліотеку з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Професійне свято українські бібліотекарі візначають у важий час, час повномасштабної війни з Росією. Війна докорінно змінила наше життя, назавжди його розділивши на «до» та «після», але вона й об’єднала нас як ніколи.

Попереду дуже багато роботи, тому зараз дуже важливо, щоб кожен із нас робив свій внесок, докладаючи максимальних зусиль для Перемоги і для підтримки одне одного, і бібліотечні працівники не є виключенням.

Тож в День бібліотек дозвольте побажати вам радості, окриленості та натхнення, а також емоційого задоволення від відчуття приналежності до незламних духом та долучення до великої місії Бібліотеки- збереження письмових досягнень людської цивілізації.